aika huono

liisa

eikait siinä, heti maanantaina töihin menossa kaaduin ulkona jäällä selälleen niin että ensin jäähän osui takamus ja sitten selkä ja pää.
nyt on sitten häntäluu ollut niin kipeä että huhhuijaa. Loppuviikon olen ollut sairaslomalla häntäluun takia, koska en voi kävellä tai edes istua, sekin sattuu kun menee kyykylleen ! , lääkäriin olen soittanut ja käynyt näyttämässä ja lääkärin mukaan on pieni murtuma joka paranee itsestään parissa viikossa ( kuulemma) , kipulääkkeet eivät auta melkein yhtään . mutta toivottavasti tämä paranee pian jotta pääsen takaisin töihin ja edes käymään jossain... mökkihöperöksi sitä tulee tätä menoa :D.

2

147

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • liisa

      ja vielä : tänään maanantaina: en ole vieläkään päässyt töihin :D. katsotaan pääsenkö ollenkaan tällä viikolla

    • JIKIKL

      NIINKKÖ

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."

      Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka
      Kotimaiset julkkisjuorut
      95
      3032
    2. GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad?

      GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad? Tänään jännittävä finaalilähetys
      Voice of Finland
      43
      1147
    3. Arvaa miten paljon

      Haluan sua?
      Ikävä
      83
      1122
    4. Tämä on kyllä heittämällä erikoisin ihmissuhde mitä on koskaan ollut

      Hulluinta on se että ei edes ole varsinaista suhdetta minkäänlaista, mutta tuntuu kuin olisit elämässäni mukana koko aja
      Ikävä
      51
      1015
    5. Helikopteri pörrää ja POLIISIT on eristettynä pururadan vieressä!

      Suojatehtävä pitää kiireisenä. Kulut ovat kovat!
      Pudasjärvi
      31
      974
    6. Mitä toiveita ja ajatuksia sulla

      On kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      67
      858
    7. Tunnustan

      Vaikka peitän sen erittäin hyvin niin tunnustan että pidän sinusta erittäin paljon, mieheltä naiselle
      Ikävä
      39
      852
    8. Luuletko, että löydämme vielä

      Yhteyden takaisin? Miehelle ....
      Ikävä
      53
      837
    9. Mikä teki vaikutuksen

      että ihastuit kaivattuusi? 🔥
      Ikävä
      44
      822
    10. Oletko älykkäämpi kuin kaivattusi

      Pitääkö kaivattusi sinua älykkäämpänä teistä? Mitä luulet?
      Ikävä
      71
      770
    Aihe