Raiskatuilta naisilta lapsilisät

Jos akka provosoi miehen raiskaamaan itsensä ja tulee paksuksi, ei lapsilisiä !

Käkäämyshuorat.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

"akka provosoi miehen raiskaamaan"

Mieheltä munat pois ja linnaan!!!!

Äänestä

Aloittaja on perverssi homo.

Äänestä

Mitäs menivät muijat lyhyine hameinensa pikkujouluihin hillumaaa. Totta kai firman humalaiset äijät käy käsiksi kopiokonehuoneessa noihin ja panee ne paksuiksi.

Lapsilisät vaan pois tollaisilta holtittomilta minihame-horoilta, kommentoi entinenkin Shubakki asiaa Kokoomuksen toimistolta

Äänestä

niitä horoja äänestämään Kokoomusta kun lapsilisiä ei tule eikä pääse kapakkaan panettamaan itseään paksuksi uudestaan.

Äänestä

sinulta myös. ne on maksettava postinjakajalle.

Äänestä

Käteine kannattaa nuoria !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poistettava heti ! kirjoitti:

Jos akka provosoi miehen raiskaamaan itsensä ja tulee paksuksi, ei lapsilisiä !

Käkäämyshuorat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu