Viestiketjuista kommenttien poistaminen ilman mitään indikaatiota tehdystä poistosta saa viestiketjut näyttämään ihan älyttömiltä.
Käytännössä nämä trollit tai muut veijarit voivat alkuun siis vedättää keskusteluja ja sitten sotkea poistoilla koko ketjun.
Tämä tuskin on suomi24 ylläpidon tarkoitus, mutta huonolta näyttää.
Palsta alkaa olla käyttökelvoton
15
186
Vastaukset 15
Niinpä. Asiaan olisi vieläpä helppo korjaus: voisivat jättää poistetun kommentin paikalle samantyyppisen viestin kuin käyttäjän itsensä tehdessä poiston.
- tyrkymktrs
Täällä on yksi evoluutioteorian valpas kannattaja jonka evoluutiomutaatio on kehittänyt kiusaajaksi.
- kanantervaaja
Mukavaa että ilmoittauduit.
- Sepä Se
^_^
Hittoako sellaisia ovestasi sisälle päästät? Taidat olla pirun yksinäinen, kun kiusaajankin seura kelpaa.
- Sepä Se
Sepä Se kirjoitti:
^_^
Lol...
Mikä meitä muuten tänne vetää? Kretuthan ovat viime päivinä menneet niin maaniseen kiihkoon että sivustakatsojakin huomaa heidän puhuvan aivan mitä sylki suuhun tuo.
Ja kretujen tekee nyt kauheasti mieli vastata tähän että sitähän evotkin puhuvat :-)- Anni Huttila
Miten niin "alkaa olla"? Tämähän on kauan ollut käyttökelvoton kun evokit trollaavat ja vitttuilevat kaikesta mitä rehellinen kreationisti keksii sanoa.
- BlackNemo
Korostaisin tosiaan sanaa keksii! Oikein alleviivattuna. Sen verran pehmoisia välillä lipsahtaa kreppanoiden virtuaali kynistä.
- Apo-Calypso
"ja vitttuilevat kaikesta mitä rehellinen kreationisti keksii sanoa. "
Rehellinen kreationisti? Vähän niinkuin yksisarvinen tai lohikäärme?
- Pöllötutkija
.jou
- tähän tiivistyy
solon1 kirjoitti:
.mään
evokeskustelun huipentuma
tähän tiivistyy kirjoitti:
evokeskustelun huipentuma
Valitettavasti en nyt parempaankaan pystynyt, pahoittelen.
- hah!
solon1 kirjoitti:
.mään
tsikaakou!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1031241
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku93862Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31784- 66693
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 32605
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16574- 18558
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43523- 10466