Hennriiiikkkkssssooon !!!!

Minäkin haluan lainsuojan myyntitoiminnalle, jossa myyn tavaraa avoimesti jonka ostaminen on rikollista. Kiitos että ajat asiaani.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja pimeän pullon myyjä ei saisi mitään syytettä mutta oastajaa rankaistaan.

Äänestä

Anna-Maijaa ja hänen hengenheimolaisiaan kyrsii se, että nainen ei voi yksiselitteisesti kiristää miestä seksilakolla.
Jos ihmiskauppaongelmaan haluttaisi oikeasti puuttua nimenomaan TARJONTAAN pitäisi puuttua. Irtolaiset ja sutenöörit kiinni.
Katuprostituutio valvontaan. Omissa tiloissa tapahtuva ja tarjoajan omasta halusta tapahtuvaan palveluun ei ole mitään syytä puuttua.

Äänestä

Harvahammas anna-maja(va) sais painua älyttömine mielipiteineen johonki ***ttuunn minne aurinko ei paista...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huumeet tiskiin !! kirjoitti:

Minäkin haluan lainsuojan myyntitoiminnalle, jossa myyn tavaraa avoimesti jonka ostaminen on rikollista. Kiitos että ajat asiaani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu