Kansaivälinen salainen kokous Helsingissä

Joko se on pidetty? En ole huomannut mitään kummempaa tietoa mediassa. Mitä siellä käsiteltiin, mitä päätettiin? Mitä Suomi siitä hyötyi?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suomi ei hyödy mitään, koska näissä rappari-kokouksissa puidaan juuri valkoisten kansojen tuhoa. Pedofiilipäättäjämme sen sijaan saavat kuuliaisuudestaan palkaksi konsultin viran eläkepäivillensä sekä tuoreita pikkupoikien peräreikiä nussittavaksi.

Äänestä
  • No jopas on kokous. En minäkään tiennyt, että se on valkoisten tuhokokous. Luulin että Katainen ja Tarja Halonen ovat poliittisina johtotähtinä kokouksessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


salaista tietoa kirjoitti:

Joko se on pidetty? En ole huomannut mitään kummempaa tietoa mediassa. Mitä siellä käsiteltiin, mitä päätettiin? Mitä Suomi siitä hyötyi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu