Pöyristyttävää koko ilta pilalla vai onko?

MTV 3 klo 19:00 uutisissa pyöri ruudussa väärät pörssikursit. MTV 3 pahoittelee asiaa. Kaikilla se Luoja ketojaan paskannuttaa, kun ei ole Suomessa tärkeempiä asioita enää.
156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja ja du har nå mye å stri med stakkars jåvel!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tosi on kirjoitti:

MTV 3 klo 19:00 uutisissa pyöri ruudussa väärät pörssikursit. MTV 3 pahoittelee asiaa. Kaikilla se Luoja ketojaan paskannuttaa, kun ei ole Suomessa tärkeempiä asioita enää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu