Suosittelen tämän videon katsomista.
Varoitus saattaa järkyttää maailmankuvaasi.
http://vimeo.com/12676278
Varoitus saattaa järkyttää maailmankuvaasi.
http://vimeo.com/12676278
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
jep voi urpoille tulla ikävänä yllätyksenä se että aatu pelasti suomen ja euroopan
Siksi se onkin salattuhistoria. Hitler kauniisti sanottuna Saksa pelasti Suomen, niin talvisodassa juuri, kun Suomi oli murtumassa. Ja jatkosodassa Stukat ujelsi Tali-ihantalassa. Ilman niitä oltaisiin oltu aika kusessa.
Vähän toivoisi rispektiä eikä ainaista natsidissausta, mutta koska sionistit on vallassa länsimaissa. Se on tietysti asiaan kuuluvaa. Ei nähdä, kuin yksi heidän "totuus". Neuvostoliitto oli aivan täysin juutalaisten hallussa 2ms. aikaan.
En nyt edes ole juutalaisvaistainen nämä ovat vain tosiseikkoja, mutta harva kestää kuulla sitä. :/
no niin hän se meni, keh voittajat kirjoittivat historian mutta sitä ei idiootti suomen kansa tajua
Siksi minua hieman hulestuttaa tämä Suomen tai oikeastaan oikeiston/kokoomus) haitattelu länteen ja Natoon. Kaiken paras Suomelle olisi liitoutumattomuus.
muuttaisin Sveitsiin mutta on keskeneräisiä asioita Suomessa, joten pakko katsoa sivusta kun Nato-Kokoomus vie Suomen Natoon kepulipelillä, ja kansalle ei kerrota mitään.