Invisalign

Mahtaakohan kellään olla kokemusta noista hammasraudoista?
Olisi kiva tietää kokemuksista.
Minulla on hampaat aika paljon eteenpäin ja alhaalta aika ahtaalla,epäilyttää että onko tämä mahdollinen hoito minulle?
1106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sopii, mutta kalllis systeemi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Invisalign kirjoitti:

Mahtaakohan kellään olla kokemusta noista hammasraudoista?
Olisi kiva tietää kokemuksista.
Minulla on hampaat aika paljon eteenpäin ja alhaalta aika ahtaalla,epäilyttää että onko tämä mahdollinen hoito minulle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu