Janus Putkonen on näyttelijä

miettikääpä sitä.
22777
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

olikohan petteri jussila köynyt myös saman pellekoulun

kova oli äijä vaahtoomaan dokumentissään mahtoikohan kuolema olla vahinko kun alkoi leuhkimaan sivu suunsa poliitikkojen takana olevasta voimasta

Äänestä
  • .

    "Ternimaito=SALALIITTO!!!!!!11!!!!1!!!!!!"

    .

    Äänestä

  • .

    Hänestä ei ole ennen 1970-lukua mitään havaintoja!!!!!1!!1!!!!!

    .

    Äänestä

Kun on suunnitellut lavastuksia, näkee myös muiden lavastukset.

Äänestä
  • mitä, joku piripirkko puhuu

    Äänestä

että Pekka Siitoin on lopultakin löytänyt henkisen perijänsä Valtakunnanpellenä.

Äänestä

Ei kai se miestä pahenna.

Äänestä

ei tietenkään helppo näytellä vastarintataistelijaa kun osaa näytellä, hyvin näytelty kiitti Putkonen ja Bäckman ja tietä rahoittavat Venäjän liskomiehet!

Äänestä

vaan insektoideja.

Äänestä

KIITOS PUTKONEN! Pelastat meidät pahoilta voimilta verkkomedian avulla!

Kiitos tästä, pelastajamme ja suuri johtajamme Anus putkonen

Äänestä

Jaa Anus? Onko tämä se sama janteri joka sai niitä sakkoja aina?

Äänestä

Liskojenplaneetan edustajat istuvat syvällä vallan sisällä. Windstorin suku englanissa ilmestyi tyhjästä ja sen jälkeen anglosaksit ovat maailmaa hallinneet olemattomilla resurseilla.
Englannin kruunun valtasivat siis alienit jo 300 vuotta sitten ja Charles isoine korvineen ja omituisen pitkulaisella, liskomaisella, päällään on kiistämätön todiste liskojen vallasta maailmassamme.
Kaiken kukkuraksi Obamat, Bushit ja Kennedyt ovat samaa sukua????

Äänestä

nii ovatkin, ja tästä heitetään vitsiä teeveessä, Kimmo sarjan Steffe on "foliohattuilija" joka mm. tuon tiedon kertoi siinä sarjassa mutta koska hän puhuu jotain sekavia juttuja muuten, ihmiset vain unohtavat kaiken mitä hän kertoi

Äänestä

Ronald Reagan oli näyttelijä...

Äänestä
  • .

    "Ronald oli b-SALALIITTO!!!!!!!!1!!1!!1!!"

    .

    Äänestä

Nii ja Obama on Osama bin laden valepuvussa

Äänestä

Olen tässä miettinyt, että saako Janus verkkomedian ja hyvien puhelahjojen ansioita pillua? Teinit pillu märkänä ratsastaa putkosen munalla.

Äänestä
  • Ei teinit sellaista lue. Jos joku vahingossa klikkaakin tykkää facebookissa Verkkomedian sivulla, heti ensimmäisen päivityksen jälkeen ne miettii että mikä v'tun uutispalvelu tämä muka on.

    Äänestä

varmasti, new age hihhulien pillua

Äänestä

On mietityttänyt tuo verkkomedian venäläismielisyys? Eikö niillä ole ryssien touhuista muka mitään pahaa sanottavaa? Venäjällä tehdään jopa suuremmissa mittakaavoissa ihmisoikeusrikkomuksia kuin USA:ssa eikä maalla ole minkäänlaista kontrollia. Toki ovat puolustavinaan pienten puolia mutta kyllähän kaikki putinin metkut tietää. Veikkaisin että Verkkomedia on hyvin pitkälti FSB:n junailema, tai ainakin avustava. Se selittäisi arkaluontoiset tiedotkin sivulla mutta pääsääntöinen "liskoagenda" hävittää kaikki maailman ihmiset kerralla on jäänyt jonnekkin unholaan eikä sivusto muuta kuin lisää kysymyksiä. Voi olla hyvinkin liskojen psyykkinen harhautus "jossa vastarintamedia tekee tiensä selväksi".

Äänestä

Eihän niillä ole koska ovat ryssien asialla. Eikö se muka ole jo tullut selväksi? Antifasisti bäckman sanelee mitä pitää tehdä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_10141314 kirjoitti:

miettikääpä sitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu