Tre tähti 17.11

Sama aika ja paikka 30.11..
3235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Enkö kertonut olevani naimissa ? T:Se mies

Äänestä

joo,mutta voidaan toki tavata..jos vaikka vietetään vähän pikkujouluja:_)

Äänestä
  • Tallinassa? Paluu olisi kuitenkin vasta 2.12. Kuten kerroit. Ei käy Niina, lukasin mieheni viestit. Mieheni ei tule enää Tampereelle. Etsi vapaa mies. Hänen työ ym. matkat loppui nyt. Tiedän, mutta mieheni ei tiedä, odottaa tyhjä koti jos hän lähtee matkaasi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiedät kyllä kuka... kirjoitti:

Sama aika ja paikka 30.11..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu