http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012112016348069_uu.shtml
Tuhopoltto,ai niin mamuthan niitä polttaa!
Tuhopoltto,ai niin mamuthan niitä polttaa!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
persujuopot taas riehunut
Polttivatko tampereella pitseria...?
Ai niin, se liittyikin jotenkin vakuutuksiin ja petosta yrittäneisiin mamuihin...
Eiku Persujen yleisin automerkki on Mersu! ;)
http://suomenkuvalehti.fi/jutut/kotimaa/totuuspuntari-ovatko-perussuomalaisten-kannattajat-huono-osaisia-ja-syrjaytyneita
Juu, alkaa Suomessa olla Ruotsin "meininkiä" näillä "fantastisen ammatti- ja kielitaitoisilla huippumonialaosaajilla". Kiitti *:sti, hyysäri-Lipposkat Biaudet muut vastaavat hyysärit, teidän kätenne ovat veren tahrimat joka kerta, kun "osaajat" ovat "kulttuurihommissaan".
Euroopan moskeijoissa on kaikunut huuto kuinka aikovat iskeä juuri tuhopolttamalla.
Veikkaanpa että tietoinen poliisikin pitää turpansa kiinni rikastuttajia suojellaakseen.
Pihlajamäen terveysaseman pihassa oli alkusyksystä parkissa auto joka oli poltettu. Ei ilmeisesti ollut missään uutisissa.
Pitäisiköhän noita alkaa tilastoida itse ja mieluummin kuvien kanssa, sillä niitä on tullut vastaan enemmän kuin ennen, mutta silti uutisissa on aika harvoin niistä mitään.
Joku niitä ilmeisesti sytyttelee, sillä eivät ne ole itsestään syttyneen näköisiä. Sisätilat ovat palaneet, ei moottori.
Auton tuhopoltto tulee rinnastaa asunnon tuhopolttoon,koska
autoissa useinkin yövytään kesäaikaan!
Tällöin kyseessä olisi aina murhapoltto ja tuomiot
sen mukaisia,mamuillekkin vaikka ovatkin erityiskohtelun
piirissä tässä viherhyysärlandiassa!
Eivätpä pizzapepetkään saaneet syytettä murhapoltosta vaikka kolme kuoli Tampereelle, ovat varmaan jo vapauteut??
Oikea tuomio olisi terrorismi ja kusipää muslimit elinkautista kärsimässä.
Johtuu "ämmähallituksesta"!!!!!
Mistäpä johtuu että ämmät ovat päässeet kiipimään suomalaisten äijjien niskan päälle? Eiväthän naiset valloita miehiä vaan toisia ämmiä.
Johtuu siis siitä, että suomalaiset 'miehet' ovat jäkistä töllöttäviä, leikkivien pikkupoikien tasolla olevia kitiseviä ämmiä itsekin.
Ihanaa kulttuuria. Lisää! Lisää! Me punavihreät rakastamme korkeakultyyria.