Mikäli löydät tämän ilmoituksen, niin sovitaan ensi viikolla treffit. Sinä lienet juoksulenkillä ja minä myös lenkillä. Siinä 18.45 aikaan kylläkin voin sopia jo heti suorilta vaikka joka ilta. Minun mielestäni voitaisiin jo hieman edetä tässä kuviossa. ps. Olet kyllä upeassa kunnossa ja niin vietävän kaunis,,,,
Moi sinä vaalea silmälasipäinen kaunotar!
Eräs mies
131029
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
ja kaupunki ois tietenkin kiva laittaa ilmoitukseen.....
Sitä en laita, koska muuten tämä on aivan liian helppo. ´Tampereen yläpuolelle kuitenkin menee-sen voin sanoa,,,,,,,
Jyväskylä?
Vikaan meni, ei ole Jyväskylä!
minä tiedän kaupungin,,
Ai tiedät vain,,,? Oletko kenties myös tämä vaalea kaunotar, jota etsin?
ehkä,, muutko ei kelpaa
Sinun rinnalla muut kalpenee-näin se vain on!:-) Ei ole nähty muutamaan päivään mitä nyt autoihin moikattiin viikonloppuna.
Huh! Just näin sinut ja taas muuten mustissa. Olet sinä herkku ei voi muuta sanoa.
Minkä kokoisesta paikkakunnasta on kyse? Saisko hieman tietoja. Tuohon kuvaukseen varmaan useampi sata naista passaa Tampereen yläpuolella.
No en taida vastata, koska silloin tämä olisi liian helppoa. Kaunotar kyllä tietää, jos sattuu täällä käväisemään!
Vai niin. Pelkäät siis jotain. Ok, en kysele enempää.
Hah! Minä pelkään-en todellakaan, mutta kyllä kaunotar tietää kuten kerroin mikäli tämän huomaa. Et liene siis tämä etsitty.