Pyykkipojat neniin ??

Kyllä siinä paikassa se pistävä haju edellyttää melkein noita vanhoja kunnon härpäkkeitä.

http://tinyurl.com/cbffu73
752
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Urean haju on tosiaan äklöttävää..

Äänestä
  • - mutta sinänsä vaaratonta..ei se elämä voi olla aina jotain á la Yves Rocher..:P

    Äänestä

  • häntä heiluu kirjoitti:

    - mutta sinänsä vaaratonta..ei se elämä voi olla aina jotain á la Yves Rocher..:P

    menitkö avaamaan tuon linkin.....? Yöghh

    Äänestä

  • Sitähän käytettiin taannoin tiesuolan seassa. Ei lähtenyt tuulilasista normaalilla nesteseoksella... Onneksi lopettivat kokeilun.

    Äänestä

  • sitroen. kirjoitti:

    Sitähän käytettiin taannoin tiesuolan seassa. Ei lähtenyt tuulilasista normaalilla nesteseoksella... Onneksi lopettivat kokeilun.

    Etkö lukenutkaan juttua? Kauhavalla lemahtaa. Tuota lasiin sittaantumista en tiennytkään. Eipä nuo ruokosokerietanolit niin tehokkaita ole.

    Mutta onneksi se MATANOLIMYRKKY-pissapoilaneste on kadonnut!!

    Äänestä

Ei ollenkaan hullumpi ajatus käyttää teiden kunnossapitotöissä ureaa.

Äänestä

Haista sinä huoranpenikka vittu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei ripuloi! kirjoitti:

Kyllä siinä paikassa se pistävä haju edellyttää melkein noita vanhoja kunnon härpäkkeitä.

http://tinyurl.com/cbffu73

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu