Lauran matkakuvia Tukholmasta

Tyhjänpäiväinen TV-sarja aikoihin. Juontajalla ei ole mitään annettavaa ja näyttääkin vaivautuneelta ja jopa pelkää ruotsalaisia. En kerta kaikkiaan ymmärrä mitä katsomista koko sarjassa on.
3106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuka hlvtn Laura?

Äänestä

Säälittävä sarja. Katsoessa tuntee myötähäpeää juontajaa ja vieraita kohtaan. Kai tämän piti olla joku päänavaus juontajalle matkaohjelmien suuntaan? Sarjassa ei ole kertakaikkisen mitään ohjelmaideaa, joka pitäisi yllä katsojan mielenkiintoa. Kevyttä diipadaapaa, hillitöntä arkuutta ja epävarmuutta esiintymisessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ruovesi rules kirjoitti:

Tyhjänpäiväinen TV-sarja aikoihin. Juontajalla ei ole mitään annettavaa ja näyttääkin vaivautuneelta ja jopa pelkää ruotsalaisia. En kerta kaikkiaan ymmärrä mitä katsomista koko sarjassa on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu