Pressiklubi ja Ruben Stiller

Miksi sinä jatkuvasti pompit ohjelman aikana tuoliltasi ja nostelet takapuoltasi, jopa kymmeniä kertoja? Vai onko sinulla vaikeat peräpukamat? Jos ne vaivaavat, hoidata ne kuntoon aikanaan! On ärsyttävän ikävännäköistä katsottavaa tuollainen tapa isolla miehellä!
8251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tänään sinne oli Soinille järjestetty ilmainen puolentunnin studio-huutokonsertti, Ruben ja joku vassari-tyttö.

Äänestä

Rubbe on pitkän TYÖN sankari ja jos tuolilla on paha istuu, niin saa vapaasti nostaa pyllyään. Ei muo haittaa. Ohjelman VIERAAT vois päivittää, kun niitä samoja naamareita on liian usein.

Parempi olis Rubba vieras formaatti, missä kysellään ja vastaillaan. Mut osaava toimittaja kun tämä Rubbe on, hän kaivaa niitä vastauksia kieroiltakin poliitikoilta. Normaalisti politikko EI VASTAA kysymyksiin, kun ovat siihen kurssitettu.

Äänestä

Rubenin persoonassa eniten häiritsee hänen tyttömäinen (pissismäinen) kimakka puheääni. Onko jostain lapsena jotain liikaa leikattu?

Äänestä
  • Puhut vähän mutta totta! Olisikohan viilto ollut liian pitkä tai sitten se mihin sitä on kohdistettu liian lyhyt? Niin tai näin, mutta ääni on kuin eunukilla. Samanlainen eunukin ääni on myös eräässä törkyohjelmassa olevalla linnunpelättimellä!

    Äänestä

  • MOVJPH kirjoitti:

    Puhut vähän mutta totta! Olisikohan viilto ollut liian pitkä tai sitten se mihin sitä on kohdistettu liian lyhyt? Niin tai näin, mutta ääni on kuin eunukilla. Samanlainen eunukin ääni on myös eräässä törkyohjelmassa olevalla linnunpelättimellä!

    Niin sita pitaa, poika! Keskity vaan olennaiseen alaka sivuseikkoihin niin parjaat varmasti elamassasi :)

    Äänestä

Varsinkin kun se kiihtyy puhuessaan, niin sen kimakka naisääni käy korviin.

Äänestä

Pomppii miten pomppii. Jollet kesta katsella niin kuuntele radiota. Ruben on erinomainen toimittaja.

Äänestä

Ja Ruben kimittää samalla tavalla kuin Jussi Lähde.Pojilla tosi kimeä naisellinen ääni.Ovatko mahdollisesti eunukkeja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


MOVJPH kirjoitti:

Miksi sinä jatkuvasti pompit ohjelman aikana tuoliltasi ja nostelet takapuoltasi, jopa kymmeniä kertoja? Vai onko sinulla vaikeat peräpukamat? Jos ne vaivaavat, hoidata ne kuntoon aikanaan! On ärsyttävän ikävännäköistä katsottavaa tuollainen tapa isolla miehellä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu