Ettei totuus unohdu

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kummalliseksi on mennyt Suomi, tämä pitäisi olla oikeusvaltio mutta rikollisten turvapaikka tämä on.

Äänestä
  • Ja yhä pahenee niin kauan kuin järjetön hallitus
    saa sortaa omaa kansaansa!

    Äänestä

  • Tuhon merkit kirjoitti:

    Ja yhä pahenee niin kauan kuin järjetön hallitus
    saa sortaa omaa kansaansa!

    Kansa sortaa itse itseään olemassa toimeton lammaslauma, joka äänestää vaali vaalien jälkeen kyykyttäviä suvaitsevaisia valtaan, vaatii itsensä aseistariisumista vaikka valtio on jo monesti oaoittautunut suomalaisvastaiseksi ja täyttää sekä omansa että jälkikasvunsa mielen jenkkiläisellä monirotuisella aivosaastalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anulta terkkuja kirjoitti:

http://anupalosaari.blogspot.fi/2012/04/viharikokset-hallintaan.html?m=1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu