KOLME MINUUTTI AIKAA

Mitä tekis ?

Toisella puolella sitten tavataan.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Potkisin hampaat suustasi, saatananHullu !

Äänestä

Jaa jaa, taidanpa lähteä tästä kohta kauppaostoksille, pitää yksi lahja ostaa vielä.

Maailmanlopun hihhulit odottakoot sitä seuraavaa maailmanloppua taas yhtä innokkaasti. Voi mennä lopulta koko elämäkin sen odottamiseen, vaikka onhan se mahdollista, että joku päivä taas jossain tsunami tai muu iso tuho räsähtää, kun maapallo elä omaa elämää, maankuori liikkuu jne.

Pahin uhka on ihminen itse tämän pallon elämälle.

Äänestä
  • kannattaa ootella, tätä päivää on vielä jäljellä. Ostokset huomenna vasta, niin minä teen

    Äänestä

Olis nuo lahkolaiset hihhulit ssanut kuitenkin tempasta ylös tai jonnekin muualle kunnon ihmisiä kiusaamasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LOPPUUN.... kirjoitti:

Mitä tekis ?

Toisella puolella sitten tavataan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu