Ihminen on mitä syö....

sanotaan. Tänään on tullut syötyä sikaa aika tuhdisti. Saas nähdä miten äijän käy ? Kai se huomenna selviää.
468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On se niin Gauhiaa.

Äänestä

Joo niin on! Pillivellin imijät ovat juuri vellihousuja.

Äänestä
  • Taidat olla aika ruosteessa tai sitten et käy suihkussa ollenkaan?

    Äänestä

  • Vai että rautatabletteja joudut syömään onko anemiaa siitä voi johtua et käsiäkin jatkuvasti palelee kun veri ei kierrä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Sika säkissä kirjoitti:

sanotaan. Tänään on tullut syötyä sikaa aika tuhdisti. Saas nähdä miten äijän käy ? Kai se huomenna selviää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu