Lopetin polttamisen

ja muutenkin yritän käyttää mahdollisimman vähän rahaa että valtio ja Kokoomuksen konnat eivät pääsisi jakamaan verovarojani saksan pankkien riskiluottojen saamisiin.
354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mä lopetin työkkärissä, Kelassa ja Sossussa käymisen.
Kaiken minkä teen, teen pimeästi, niin en petä ketään.

Äänestä

Mä aloitin työkkärin, Kelan ja Sossun lypsämisen, sen lisäksi teen pimeitä hommia minkä kerkiän, euroakaan en maksa valtiolle ylimääräistä.

Äänestä

ei suomessa kannata kuin pimeä. olin kelan rahalla kökkä harjoitelussa 9 euroa päivä nyt 4 vuoden jälkeen kela hakee osaa päivärahoja pois kun maksoi liikaa verottaja kyllä uskoo että on pers aukinen mutta ei kela.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ryyppäämisen kirjoitti:

ja muutenkin yritän käyttää mahdollisimman vähän rahaa että valtio ja Kokoomuksen konnat eivät pääsisi jakamaan verovarojani saksan pankkien riskiluottojen saamisiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu