Voiko tuo otsikko pitää paikkaansa? Ja kuinka paljon pituutta voi tulla lisää? Olen masturboinut jo pitkään, vuosia. Ja kaikkialla! Esim. kassajonossa, putkassa, pankkiautomaatilla, parturissa, ensitreffeillä, työpaikkahaastattelussa, ex-anopin hautajaisissa, Linnanmäen Vekkulassa, äijäjumpassa, AA-ryhmän tapaamisissa, musiikkiopistolla (soitan kitaraa), sähköjunassa, ratikassa, taksitolpalla, itsepalvelupesulassa jne, jne sekä Hesassa torilla Suomen jääkiekkomaajoukkueen kultajuhlissa, kun en nähnyt pidempien takaa mitään. Pituus ei vaan kasva!
Miksi siis miehet yleensäkään masturboivat?
V: Saa harrastaa seksiä rakkaimpansa kanssa.
tutkimus: PITUUS KASVAA MASTURBOIDESSA, onko totta?
15
754
Vastaukset
- Ystäväsi H-X
Hei asddfds..Missä olet ollut? Kerroit päässeesi ex-anopin hautajaisiin. Sinulla siis on ollut "mussukka" hetken. Tämä oli minulle yllätys.
- Asus ihan ite
Kitoots mies 162sm. Olenp isoja liha va ukko ouluts ja ikäni runknannu ja sillä oplennin näin iso.Joskuks ssaatnt saada vitua mutta kokreintan hirvi keiosa syskylää.
- Kärpix
Anteeksi mitä?
- Mamupussissa?
Oliskoon missä se Mamu-Suomi-Mamu -sanakirja?
Kiitos, mies162cm!
Pitkästä aikaa oikeasti hauska postaus. Tuossa on hippunen huumoriakin, toisin kuin noissa Asuksen hx-höpinöissä. Kuinka se voi alentua kirjoittelemaan toisten nikillä? Häpiä Asus!!!
Mukavaa perjantai-aamua kaikille nysäkulleille. Ja myös niitä isompien parrunjen haltijoille. En ole niille niinkään kateellinen, kuin eräs tunnettu, 20 senttisellekin 13 sentin mittaa tarjoileva:D- Asus ihan ite
Moi hookkani. En kyllä ole toisten nikeillä skriivannut, kuten sinä. Joku täällä minuakin näytellyt, mutta so what.
Ihan turha kiistelyaihe tämä onkin.
Taidan tehdä uudenvuoden lupauksen ja jättää tämän palstan lopullisesti. - bööööööööööööööööööö
Asus ihan ite kirjoitti:
Moi hookkani. En kyllä ole toisten nikeillä skriivannut, kuten sinä. Joku täällä minuakin näytellyt, mutta so what.
Ihan turha kiistelyaihe tämä onkin.
Taidan tehdä uudenvuoden lupauksen ja jättää tämän palstan lopullisesti.Monesko kerta on kun lupaat? Kerran lähdit kuin mikäkin DramaQueeni, karmit kaulassa raivoten jäähyväiskirjeen kera, ei sua kyllä sille päivää enään näkynytkään, mutta jo seuraavana päivänä sama tuttu itku pienestä kikulistasi jatkui.
- Asus ihan ite
bööööööööööööööööööö kirjoitti:
Monesko kerta on kun lupaat? Kerran lähdit kuin mikäkin DramaQueeni, karmit kaulassa raivoten jäähyväiskirjeen kera, ei sua kyllä sille päivää enään näkynytkään, mutta jo seuraavana päivänä sama tuttu itku pienestä kikulistasi jatkui.
Joo mutta se oli sillon. Nyt on nyt.
Turhaan täällä anonyyminä jauhaa, kun faktatietoa on netti ka kirjasto täynnä. Hyvin mielin voi lopettaa tämän turhuuden, kun tietää olevansa oikeassa :) Asus ihan ite kirjoitti:
Joo mutta se oli sillon. Nyt on nyt.
Turhaan täällä anonyyminä jauhaa, kun faktatietoa on netti ka kirjasto täynnä. Hyvin mielin voi lopettaa tämän turhuuden, kun tietää olevansa oikeassa :)Mites se on Asus? Eihän sun tartteis enään täällä olla jos AP:n väite pitäis paikkaa! :D
- Kärpix
Kyllä se XL parru on parasta. Nim. mitä tiukempi puristus - sitä parempi.
- 13.52
Mikä on xl?
- spermatehdas
13.52 kirjoitti:
Mikä on xl?
tyhmä olet
- minäitse546
Kuulkaa - tuo pitää paikkansa! Olen 47-vuotias mies ja joka päivä jotain itsekseni touhuilen. Mulla on 6m leka!
- nolo moka
unohdit c:en ämmän eestä!
- letku.letkeä
Mitä työ poijjaat täällä pippelleije koost kinaatta? Ei siit vissii verotukseskaa vähennyksii saa. Työ ootta liikaa kahtonu pornoo ja ajatukset pyörii aika pienel alueella. Koko palsta on täynnä samojen kikkeleije kehumist. Jos mie nyt sanon, et miul on Suomen pisin mut sen tähen toimimattomin, niin loppuuks tää riitely tähän. Jep, se on piremp ku sil Sonkajärveläisel maanviljelijällä, joka käytti sitä heinänteossa. Meitin mökkiin ku ei oo ikuna tullu ves ja kaivolle on matkaa. Turhaa eestaas juoksemista välttääksein oon kulettanu kolme vessankkoa kerralla. Kyllä siinä vähänkerrassaan p...kin venyy. Ja maan vetovoima ja se, et mie tantsuis piälle tallasin on hoitana loput.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986178KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495657Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602673Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072098Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071808- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811290- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331068