olen jo vuosia kuullut ääniä. kolme eri ääntä, yksi niistä on pääläessäni kiinni kun olen sohvalla menossa nukkumaan, pää ja aivot menee aina kylmäksi silloin ja osin senkin takia en saa joskus öisin hyvin nukuttua.
Nämä ovat todellisia henkilöitä, ns.auransyöjiä/energiavampyyreitä/sieluloisia
ja totaalisia psykopaatteja... tunnen heidät, he asuvat Turussa (tämän mahdollistaa se että: maailma on suurimmaksi osaksi tyhjyyttä, eikä etäisyyksiä ole hengen maailmassa, siinä jota me kaikki pohjimmiltaan olemme.) He ovat yhdessä terrorisoimassa minua koska, mielellä on tapana järjestäytyä samanmieleisiin joukkoihin, ei pelkästään pinnallisesti kerääntymällä saman uskonnon/poliittisen ryhmän tms. piiriin vaan laajemminkin: samankaltaiset ihmiset löytävät toisensa ja mieli joka on pohjimmiltaan yhteinen, moniulotteinen ja loputtoman monimuotoinen, on täynnä kollektiivisia voimia ja yksilötajuntojen yhteyksiä eri tasoilla. Yksilötajunnat saattavat jakaa vaikka saman sairaan psykopaattisen mielen, kuin monipäinen: Hydra lohikäärme, joka monesta päästään huolimatta oli yksi olento. Näitä monipäisiä lisko/lohikäärmeitä on tarinoissa muitakin, mutta erittäin hyvä vertauskuva asiasta on (ei niinkään lohikäärme): Medusan hahmo, jonka hiukset on eläviä käärmeitä.
Älköön mikään tulko auringon ja aivojen väliin,
ei mikään uskonto, auktoriteetti, valheajatus.
Kuulen ääniä
8
356
Vastaukset 8
- skitsokko
sinulla on skitsofrenia
- jkop
mniinkö
- Mobilus Menther
Keskiajallahan ne hallitsijat ja muut ylemmät nukkuivat nuorten kanssa samassa sängyssä. Yksi syistä oli nimenomaan se, että tuon vanhan kurpan jo ryppyinen ruumis tarvitsi elinvoimaa ja nukkumalla nuorten kanssa samassa sängyssä kurppa imi itseensä voimakasta elinvoimaa, pranaa.
Mitään seksuaalista sen ei tarvinnut olla, vaan toiminta oli energiavampyrismia.
Tosin tekivät varmaan muutakin kun makoilivat, mutta se päätarkoitus oli energiarosvous.
Älä usko kaikkea mitä ne höpisevät, osa on totta ja osa ei. Ne pilkkaavat laukomiset ovat totta, ne tietävät sinusta liikaa ja selkäsi takana naureskelevat muiden astraaliolentojen kanssa ja houkuttavat näitä koskettelemaan ja lukemaan sisintäsi.
Niiden ohuehkot sormet tuntuvat välillä ihollasi pistoina, välillä ilmavirtauksena. Pisto johtuu siitä että ne haluavat vahingoittaa. Enimmät kosketukset ovat kuitenkin eri tasoilla tapahtuvaa tiedonhankintaa, sitä et tunne fyysisesti, mutta se ilmenee voimakkaana masennuksena.
Tsemppiä, ei se kauaa enää kestä. - mitääh
ootsä terve
- Mielen mustat käytävät
Saattaa olla että olet oikeassakin, mutta jos nämä näkymättömät asiat aiheuttavat sinulle kärsimystä, miltä vaikuttaakin, niin hankkiudu hoitoon. Hoitokin on vain väliaikaista ja voi olla että voit elää sen jälkeen ihan normaalia mukavaa elämää. Sinulla on selvästi mennyt jo ihan harhojen puolelle tuo homma. Olet ehkä tavallista älykkäämpi, mutta ei tuollaisia energiaa imeviä astraaliolentoja ole olemassakaan.
- hell4
Mielenkiintoinen linkki
- uskova
Jos et satu vitsailemaan, niin kysyn vaan, että oletko koko sen ajan kun olet kuullut ääniä, asunut samassa rakennuksessa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1831799
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.113940Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo114840En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58755Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset209684- 135646
- 56631
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä21614Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus51572- 38568