Tv: Ajoneuvos, uusinta uutta tekniikkaa..

Mersu on nyt satsannut turvallisuuteen!

Haukkokaa henkeä, tästä pesee ala ajoneuvos:

- Turvavöiden automaattinen esikiristin
- Vetävän pyörän luistonrajoitin.

http://www.katsomo.fi/?treeId=33006089
Perheautoa koko kansalle amg,
2137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mersussa on kyllä kieltämättä ollut perinteisesti ensimmäisenä tuota uutta tekniikkaa...


Mutta ainakin tuo jälkimmäinen löytyy jo kymmenvuotiaistakin perusmeseistä. Luultavasti tuo ensimmänenkin.

Äänestä
  • Eikös nuo kaikki ole tuttua jo kaikista perusautoistakin, daciasta voi nyt sitten puuttua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vilkkuräps x3 kirjoitti:

Mersu on nyt satsannut turvallisuuteen!

Haukkokaa henkeä, tästä pesee ala ajoneuvos:

- Turvavöiden automaattinen esikiristin
- Vetävän pyörän luistonrajoitin.

http://www.katsomo.fi/?treeId=33006089
Perheautoa koko kansalle amg,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu