Velat takaisin!!!

Kertokaa miten periä rahat "ystävältäni" takaisin jotka lainasin jokin aika sitten! Ei vastaa puheluihin eikä viesteihin. En ole varma missä henkilö edes on. Kuinka pitkälle asiassa voin mennä? Tekisi mieli soittaa poliisille. Kyse ei sitten ole mistään kymmenestä eurosta. Kaikki neuvot tarpeen!
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laita puhelinnumero tai e-mail me otta yhteys sinun ja sopia. kerro kuka kysymys me hoita homma nopeasti ja varmasti. Palkkio 1/3 velkasumma. Saatta tuntu kova mutta parempi saada 2/3 takas kun olla ilmat totta on ei? Kokemus on ja hyvä palvelut.

Igor

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä kirjoitti:

Kertokaa miten periä rahat "ystävältäni" takaisin jotka lainasin jokin aika sitten! Ei vastaa puheluihin eikä viesteihin. En ole varma missä henkilö edes on. Kuinka pitkälle asiassa voin mennä? Tekisi mieli soittaa poliisille. Kyse ei sitten ole mistään kymmenestä eurosta. Kaikki neuvot tarpeen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu