antifan false flag Jyväskylässä?

haiskahtaa pahasti false flagilta, jotta suvaitsijat saavat lisää vettä myllyyn
797
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tunge flagisi sinne mihin päivä ei paista. Kuka "suvaitsija" ottaa vapaaehtoisesti linnatuomion, vaikka sitten ehdollisenkin?
Ussnatsiälykääpiöt siinä taas olivat asialla. Ei muuta kuin tekijä linnaan eikä mitään ehtoollista.

Äänestä

http://tappis.0catch.com/sotkijat.htm

Poliittiselle vastustajalle voitiin myös tuottaa haittaa esiintymällä julkisesti sen edustajina, ja mahdollisimman tökerösti. Minkään lajin kierous ei ollut bolshevikeille vierasta, ja kerran opittuaan he eivät unohtaneet mitään halpamaisuuden lajia

Äänestä

bolsut eli antifa sen teki koska heti olivat syyttelemässä äärioikeistoa, ei kai ne patriootitkaan niin saatanan tyhmiä ole että menevät tuommoseen ansaan!

Äänestä
  • Vai pidät sinä äärioikeistolaisia pellejä patriootteina? Kyllä siitä on oikea isänmaallisuus kaukana.

    Äänestä

  • hgjhgjhkgc kirjoitti:

    Vai pidät sinä äärioikeistolaisia pellejä patriootteina? Kyllä siitä on oikea isänmaallisuus kaukana.

    Nämä apinat eivät ole äärioikeistoa nähneetkään. He ovat pelkkiä rasistisia anarkisteja, poliittista ideologiaa ei ole.

    Äänestä

  • LaD kirjoitti:

    Nämä apinat eivät ole äärioikeistoa nähneetkään. He ovat pelkkiä rasistisia anarkisteja, poliittista ideologiaa ei ole.

    Katsohan LAD tuonne:

    http://www.google.fi/url?sa=t&rct=j&q=suomen vastarintaliike&source=web&cd=1&sqi=2&ved=0CCwQFjAA&url=http://www.patriootti.com/&ei=oKkKUZnTJcTUsgaw74HYDw&usg=AFQjCNGo2YcZ-LqZk3yAXqt0S3K3h-2gJg&bvm=bv.41642243,d.Yms

    Kyllä siellä vannotaan kansallissosialismin nimeen ja vaahdotaan rotuoppia. Rasisteja kyllä, anarkisteja kyllä ja itse mielestään oikeistolaisia patriootteja...
    Riittävästi poliittista- ja muutakin historiaa lukeneena täytyy todeta kuin Aisopos. "Jäljet pelottavat"

    Ruotsalaisen "veljesliikkeen" agenda ja suuruudenhullu harhaisuus näkyy seuraavassa lainauksessa:
    ”Meidän tulee olla tietoisia, että kun massat alkavat liittyä liikkeeseen, suurin osa heistä ei tule olemaan idealisteja, vaan taloudellisen materialismin ja sosiaalisen problematiikan motivoimia. Tuolloin on erittäin tärkeää, että massa ei muokkaa liikettä, vaan liike muokkaa massaa.”
    Jutut on kuin 1900 luvun alkupuolen komukoilla. Pohjoismaisessa hyvinvointiyhteiskunnassa ei taida toimia. Ja nämä jauholakit vielä kuvittelevat olevansa niitä "muokkaajia".

    Eihän näistä pelleistä yhteiskunnalle mitään vaaraa ole. Yksityisille ihmisille kuitenkin saattaa olla, ennen kuin pahimmat pukarit saadaan linnaan. Marginaaliryhmä ne ovat, kuten hyttytytöt aikanaan. Turkistarhaiskut olivat kuitenkin vähän eri kategoriassa kuin ihmisen puukotus. Puukko, pamppuja, rikottuja pulloja kanssaihmisiä vastaan ja patriotismista puhutaan.
    Sylettää.

    Äänestä

noniin jospa ensin ootetaan että poliisi kertoo kuka sen iskun teki, kuten sanottu epäilen antifan false flaggia koska näitten tyyppien tilaisuuksiin näköjään aina isketään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin näen tämän kirjoitti:

haiskahtaa pahasti false flagilta, jotta suvaitsijat saavat lisää vettä myllyyn

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu