Ruotsi naiivi pakolaisasiassa...

560
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Samaan aikaan Ruotsin asevoimat ovat mukana lähi-idässä tuhoamassa muslimien koteja, ja sitten poliitikot vielä puhuvat hädänalaisten auttamisesta.
Tuollaiset kaksinaamaiset paskat pitäisi ampua!

Onko Ruotsin kansa todella noin aivopestyä etteivät he tajua miksi niitä hädänalaisia erityisesti muslimimaissa on?

Äänestä
  • Eipäs ole Suomessa asiat sen paremmalla tolalla kuin Ruotsissakaan, meillekin kelpaa jokainen Afrikan "prinssi" joka tänne vain osaa tuppaantua, täällä hyysätään ja suojellaan jopa Ruandalaista joukkomurhaajaakin !


    Late Lapista. SSSS Ry!

    Äänestä

8 vuotta keskimäärin työllistymiseen!! Onkohan siellä sekuntiakaan mietitty sellaista asiaa, että tuleekohan sitä porukkaa kenties vääristä maista kun noin tuskaista on työllistyminen? Vai syytetäänkö aina kanta Ruotsalaista rasistiksi, kun ei palkkaa työhalutonta koraanikoulun vetelystä?

Äänestä

Miksi aasialaiset ihmiset oppivat kielen parissa vuodessa ja työllistyvät todella
nopeasti???????????????Onko Äo lla tekemistä asiassa?????

Äänestä

Muslimit kiittää, tappaa ja raiskaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyväuskoiset hölmöt kirjoitti:

Kylä on svenssoneiden maa kohta täysin tuhottu:

http://yle.fi/uutiset/ruotsin_kokoomuksen_maahanmuuttolinjalle_arvosteluryoppy/6478262

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu