Sinisten sukkien pito tiistaisin on syntiä. Ai miksi, no koska MINÄ sain Jumalalta itseltään ilmoituksen asiasta. Tutkin Raamattua ja tämä on MINUN oikea pyhän hengen armolla tehty tulkinta.
Syntiä kaikkialla
Pastoroitu
2132
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Varokaa tuota harhaoppia sinisistä sukista! On selvä merkki eriseuraisuudesta jos EI pitä sinisiä tiistaisin!
Minulle pyhä henki kertoi jo paljon aikaisemmin että siniset sukat ovat jumalan tiistain pyhä sovitustyö vanhurkaudessa ja oikeamielisyydessä, armossa annettu herran vapahtajan sukkavalinta.
Ammeen ja muistakaa, siniset sukat tiistaisin tai olet tunnustanut että rakastat paholaista!
iskukuumennettu
Mieli harmisa kuulakin on,Jeesuksen veren suojissa on turvallista olla,Jumalan ilmoitus on hänen sanassaan,varo vain omia mielijohteitasis ilma että ne ovat koeteltuja sanan valossa,
Paholaisen voi ajaa jeesuksen nimeen pois omasta perheestä ja rukoilla ystävien puolesta siota kaikki väärät henget.