Nainen voitti euroviisukarsinnat

Feministit raivostuivat!

Mikä siinä onkin, että tämäkään _kaunis ja menestyvä_ nainen ei tunne tarvetta ahdistua ja alkaa piipittää katkeran feministisessä hengessä?

Naistutkimuslaitos? jii olavi?
162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nainen anoo polvillaan naimisiinmenoa - saatana mikä prinsessa-aseman vastainen protesti!

Miehen kuuluu anoa polvillaan armoa ja rakkautta - se on tasa-arvoa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muahahaa kirjoitti:

Feministit raivostuivat!

Mikä siinä onkin, että tämäkään _kaunis ja menestyvä_ nainen ei tunne tarvetta ahdistua ja alkaa piipittää katkeran feministisessä hengessä?

Naistutkimuslaitos? jii olavi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu