Silmäpussit pois laserilla?

Onko kenelläkään kokemusta silmäpussien poistamisesta laserilla? Kertokaa kokemuksistanne!

Erityisesti kiinnostaa miten toipuminen meni, paljon piti ottaa sairauslomaa ja koska sai taas meikata?
41099
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

samaa mietin minä, kokemuksia kiitos.

Äänestä

Vai kemiallinen kuorinta?

Äänestä

Miten kuorinta auttaisi silmäpusseihin?

Äänestä

Muistakaa sitten valita operoiva kirurgi huolella. Kyseessä on vaativa leikkaus ja leikkaus ehdottomasti alaluomen sisäkautta, koska näin riskit minimoituu.

käykäö lukemassa kokemuksista ja leikkaustekniikasta www.realself.com , www.makemeheal.com , http://www.drmeronk.com/guide.html

ja tekijäksi joku näistä jos ei ole varaa matkustaa maailman huippukirurgien hoteisiin : http://www.suomenplastiikkakirurgit.fi/jäsenet

Äänestä

Kommentoi aloitusta


silmäpussinainen kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemusta silmäpussien poistamisesta laserilla? Kertokaa kokemuksistanne!

Erityisesti kiinnostaa miten toipuminen meni, paljon piti ottaa sairauslomaa ja koska sai taas meikata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu