WotWot

mahtuuko Vaneihin kelkka jos purkaa penkit ym. pois?
888
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Olimpa typerä taas kun unohdin että turha täältä on mitää järkeviä vastausia odotella. Kiitos kuintenkin. Oli kovin kovin piristävä juttu sulla!

Äänestä
  • Mikset laittanut samaan hintaan pikkasen enemmän tietoa mistä autosta on kyse?
    Vani vani ?

    Äänestä

Mahtuu. Osaan mahtuu myös ilman purkuja vaikka kaksi kelkkaa. Pienimpiin ei kunnolla mahdu vaikka mitä purkaisi.
Vaneja on aika eri kokoisia....
Kerro tarkemmin mitä tarkoitat niin saat paremman vastauksen. Unohdit että ylimalkaiseen kysymykseen ei voi antaa tarkkaa vastausta.

Äänestä
  • No siinä taas tulee idioottivastaus! Eli mahtuuko vai ei ?

    Äänestä

  • Tarkoitan siis autoa MB Axor 1829

    Sori et unohtus kertoo heti alusa

    Äänestä

  • vanittaja kirjoitti:

    Tarkoitan siis autoa MB Axor 1829

    Sori et unohtus kertoo heti alusa

    pitkäakseli väliseen mahtuu

    Äänestä

  • Wot Wot,. kirjoitti:

    No siinä taas tulee idioottivastaus! Eli mahtuuko vai ei ?

    mahtuu jos iso vani. ei mahdu jos pieni vani.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanittaja kirjoitti:

mahtuuko Vaneihin kelkka jos purkaa penkit ym. pois?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu