parturi-kampaamo Klaukkalassa?

Hei!
Mitäs kokemuksia teillä on Klaukkalan kampaamoista?
Itse aina käynyt Helsingissä, mutta nyt autottomana on hiukan hankalampi kulkea :/

Hakusessa olis nuorekas ja ammattitaitoinen paikka..

Kiitos jo etukäteen :)
45407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Moikka! En tiedä minkälaista paikkaa haet, mutta mielestäni ehdottomasti paras kampaamo on parturi-kampaamo tyyli :) sieltä saa hyväntuulista ja ammattitaitoista palvelua tämmöinenkin vaativa 22-vuotiast tyttö, muita toimipisteitä on ainakin nurmijärvellä ja helsingissä :) suosittelen lämpimästi

Äänestä

joo tyyli on paras. Harmi vaan että siellä on henkilökunta tällä hetkellä minimissään, lempparikampaajakin äitiyslomalla. Mut odotellaan mitä tulee, tyylistä ei luovuta ;)

Äänestä

Paras on Cut Cut.!!

Äänestä

Pinni-Anni osuuspankin talossa, sisäkäytävällä on tosi hyvä ja edullinen. :)

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


KaisaK26 kirjoitti:

Hei!
Mitäs kokemuksia teillä on Klaukkalan kampaamoista?
Itse aina käynyt Helsingissä, mutta nyt autottomana on hiukan hankalampi kulkea :/

Hakusessa olis nuorekas ja ammattitaitoinen paikka..

Kiitos jo etukäteen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu