En tiedä, oliko huono ilta, vai mikä. Kävin kokeilemassa Suomi24 chättiä ja näyttää siltä, että tietyt huoneet ei edes kaipaa mukaan uutta verta. Samatko siellä vain seikkailee. Kun ne ei edes osaa sanoa päivää ja näkemiin. Ja kuka hitsi sitä viitsii väkisin tunkea väliin, kun tavanomainen tuttavuuden kysely ei onnistu. Kokeilkaa huviksenne.
Kummaa porukkaa
Cherri
6477
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
chätteihin saa kirveelläkään jos nyt ei joku kaunis nainen saa kipparin päätä sekaisin ja saa mua sinne puhutettua.Olen ollut aikoinaan liikaakin sellaisissa :=(((
Totta on tuo, mutta chatissa on niin monenlaista vipeltäjää, aloita keskustelu ylellä ja jos juttu kulkee siinähän tullaan raativäärteiksi, ei kaikki käy naps vaan.
ettei käy naps vaan. Ei sitä kuitenkaan kovin montaa kertaa viitsi huutaa "haloo" edes kännyyn, jos kukaan ei puhu mitään!
No eipä silti, ei kovin tärkeitä asioita jäänyt sanomattakaan :=))
Eikä mikään maatakaatava juttu. Tulee mieleen monta tärkeämpääkin
kirjoittaa huuhaa-palstalle ;-))
Mikä enää tärkeämpää vois olla.....ei äkkiä kyllä tuu mieleen..
..tai sitten odotukset ovat ihan eri tasolla. Eipä taida olla mun juttuni, kun en hae, enkä anna "hoitoja". Huumori on jännä asia, sekin voi viedä ikävällä tavalla pieleen, jos se on tulkittu eri tavalla kuin se on alunperin tarkoitettu :( Vikaa on kyllä varmaankin itsessäkin.