Puuhapeten raamattutunti rakkaudesta!

http://youtu.be/ttgIg0F62-I

No niin nyt sitte se petsku puuhapete saarnaa!

Non niin. Nyt ukko syyniin. Nyt on mahdollisuus omin korvin kuulla missä kohtaa puuhapete julistaa harhaoppia.
485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt tosi tarkasti kuuntelemaan missä kohtaa julistaa harhaoppia.

Äänestä

Onko ukko jo syynätty? Missä kohtaa opettaa vastoin katolista oppia?

Äänestä

Kiitos Jumalalle. Jeesus on voittaja.

Äänestä

Jumalan kiitos. Jeesus on Välimies.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juhis8901 kirjoitti:

http://youtu.be/ttgIg0F62-I

No niin nyt sitte se petsku puuhapete saarnaa!

Non niin. Nyt ukko syyniin. Nyt on mahdollisuus omin korvin kuulla missä kohtaa puuhapete julistaa harhaoppia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu