Kukaan saanut Vistabelia

otsaan ja sibeliusryppyyn. Miten kestänyt ja koska näkyy paras tulos ?kuulemma viikossa alkaa olla huippu siis ettei heti näy tulos.
365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis sama kuin botox...?

Äänestä
  • joo mut laitetaan kai vähemmän tai jotain sitä merkkiä

    Äänestä

  • tulossama kirjoitti:

    joo mut laitetaan kai vähemmän tai jotain sitä merkkiä

    Tänään laitettu Vistabel. Viimeksi n. 6 kk sitten. PK oli sitä mieltä etten olisi vielä tarvinnut. Mutta en halua nähdä itselläni yhtään ryppyjä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


keskiviikkonasain kirjoitti:

otsaan ja sibeliusryppyyn. Miten kestänyt ja koska näkyy paras tulos ?kuulemma viikossa alkaa olla huippu siis ettei heti näy tulos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu