Haglund häpäisee Suomalaiset
ras kan puo
22179
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Hieno homma, että Haglund häpäisee vain Suomalaiset, minkänimisiä suomalaisia on vain noin 1.400. Onneksi Haglund ei häpäise esim. Korhosia, Virtasia eikä Lahtisia!
Kaikkien Suomalaisten suurin häpeä on PAKKORUOTSI. Sitä saisivat ulkomaillakin ihmetellä enemmän.
Onneksi pakkoruotsi on mielestäsi vain Suomalaisten, mutta ei esim. Korhosten tai Virtasten häpeä. Vai etkö osaa kirjoittaa suomea? Tiedoksesi: suomalainen tarkoittaa Suomen kansalaista, Suomalainen on sukunimi. Onko vaikeaa?
En yleensä viitsi edes avata ketjuja joissa jo otsikossa on noin typerä kirjoitusvirhe. Sisälttökin sitten on täyttä kakkaa. Jo esikoulussa opetetaan, että kansalaisuudet ja kielet kirjoitetaan pienellä.
Sisälttökin.. tarkoitit varmaan kirjoittaa, Sisältökin.
Mutta olet oikeassa ... sisältökin on useasti pelkkää paskaa..
Huomasit varmaan itsekin tuon turhan t-kirjaimen, ja se harmitti sinua suunnattomasti.
Ellet huomannut sitä, ihmettelen huolimattomuuttasi..mitä sinulle siellä esikoulussa oikein tehtiin..
Tuo on aivan totta ja nuo helevetin rasistihöpötykset tulevat valkoisten lammasosastojen kautta.
Sellaisten jotka haluavat negroidisoida ja islamisoida koko mantereen.
sellaisten, jotka rakentavat parhaillaan suurta vastakkainasettelua ja juuri sitä tilaa, mitä nuo ovat omiinkin maihin afrikassa ja lähi-idässä aikaansaaneet.
"Hedelmistään heidät tunnetaan" on sanonta. Sitä olisi syytä päättäjien miettiä.
Haglund, olit heikoin lenkki, hyvästi. Mikä puolue on Rasistinen kansan puolue?
Kielipuolueen jakama Freudenthal-mitali on aivan sama kuin joku saksalainen puolue jakaisi Hitler-mitaleita.
Harvoin, jos koskaan on toinen poliitikko puhunut noin härskisti toisesta poliitikosta. Saisi Haglund hävetä puheitaan.
Säälittävä äijä tuo Haglund , vieläpä puolustusministerinä , eikä ole edes suorittanut asepalvelusta.
niiku joissain on kortiton päättämäs liikenne asioist! muis ammateis kyl vaaditaa se osaamine,mut ei nois pelle virois! on tää uskomaton maa pellet johtaa lampai!
Haglundin on vaikea peitellä vihaansa Soinia ja Perus-suomalaisia
kohtaa, ,miltei joka haastatttelussa hän sivuaa asiaa. Olisi
hyvä keskittyä itse virkaan.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013022116703755_uu.shtml
Todella hintelä tyyppi. Jotenkin tyypillinen suomenruotsalainen.
fittan
hou mou !
Miksi elätämme hääg lundia. Pojuhan ei tee mitään työtä, loksuttaa vaan leukojaan.
Yök
Muistakaa duunarit mitä puoluetta äänestitte viime eduskuntavaaleissa, sahasitte omaa oksaa missä istutte.
Tarkoitatko kokoomusta?
Eikö tuo osaa missään olla haukkumatta Soinia ja
Perus-Suomalaisia?
En koe tulleeni häväistyksi Häglundin tai Soinin vuoksi. Olenko epänormaali?
Olet jos olet normaali.