Muslimit teki oikean päätöksen!

Eivät päästä petosparivaljakkoa Stumbbia ja Kataloista maahansa. Tajusivat jotta kaksi jytky pettäjää. Hyvä Saudi-Arabia.

http://www.hs.fi/kotimaa/SK Saudi-Arabia torjui yllättäen Kataisen ja Stubbin /a1361849258046
371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Saudit tietää kansansa murhaajat ja maanpetturit.

Äänestä

Saudi-Arabia on ihmisoikeuksiltaan maailman mädännäisimpiä maita. Ilmankos Bushit sitä suosi mm.
Eipä ole USA-boikotteja näkynyt tai hyökkäystä kuten Irakiin vaikka WTC-terroristit olivat kai saudeja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiitos Saudit! kirjoitti:

Eivät päästä petosparivaljakkoa Stumbbia ja Kataloista maahansa. Tajusivat jotta kaksi jytky pettäjää. Hyvä Saudi-Arabia.

http://www.hs.fi/kotimaa/SK Saudi-Arabia torjui yllättäen Kataisen ja Stubbin /a1361849258046

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu