DMAA:n mentyä tässä on tähän saakka paras treeniboosteri (DMAA-tuotteiden jälkeen siis) mitä on tullut itse kokeiltua:
http://www.ravinnetukku.fi/verkkokauppa/?x127176=Select/Card
Kiinnostaisi kokeilla vielä muitakin tuotteita, joten muidenkin kokemuksista haluaisin tietää. Eli oletko kokeillut mielestäsi hyvää ja toimivaa treeniboosteria, joka ei sisällä DMAA.ta?
Paras tietenkin olisi jos olisit kokeillut myös tuota itseni (edelle linkitettyä) suosikkia ja pystyisit kokemuksesi perusteella osoittamaan jonkin vielä tuotakin paremmin itselläsi toimivan tuotteen.
Uusi treeniboosteri
oauhnam
3
715
Vastaukset
- poopoilija
No Craze tietty
- KoffeMees
Kylläpä siinä on kofeiini verhottu kalliiseen kuoreen. Halvemmalla pääset kun käyt ostaa kofeiinitabletteja apteekista ja viskaat niitä 3 naamariin. Sehän tossa on ainoa joka piristää.
- Koffemees2
Halvin kofeiini markkinoilla:
http://www.ravinnetukku.fi/tuotteet.html?id=23/537225
Anoostelussa vaan syytä olla tarkkana!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1285744
Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3962559- 1342467
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv72066- 121323
- 581055
Kun ei numeroa
niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍91038- 51912
- 76825
Temusta tilaamiseen tulee muutos
Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/101815