Uuden puolueen perustaminen

Laitetaanpas uusi isänmaallinen puolue tulille! Aiheina suomalaisuus, Suomi, sota yms. Uljaita marsseja järjestetään, ja sotanäytöksiä!!! Siitä tulee hienoa. Kunhan krapula hellittää, pitää alkaa kerätä nimiä.
6114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Teeppä se

Äänestä

Meri-Rastilan ostoskeskuksessa sijaitseva Pikku Pelikaani tarjoaa puolueen kannattajille peräti viiden prosentin alennuksen keskikeppanasta kannattajakorttia vastaan! Tietäkää, että Kannelmäestä löytyy myös runsaasti kannattajia, minä mukaanluettuna!

Terv. Reetu, junttidiskon kuningas

Äänestä
  • SKS:n kortilla Alkosta -50%.

    Äänestä

  • aina vaan kovenee kirjoitti:

    SKS:n kortilla Alkosta -50%.

    miten ne laimentaa tuota miedompia juomia?

    Äänestä

onnistuu nopeimmin hautausmaalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Patrioottikanuuna kirjoitti:

Laitetaanpas uusi isänmaallinen puolue tulille! Aiheina suomalaisuus, Suomi, sota yms. Uljaita marsseja järjestetään, ja sotanäytöksiä!!! Siitä tulee hienoa. Kunhan krapula hellittää, pitää alkaa kerätä nimiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu