Turun k20 yökerhot

Haluaisin kuulla vähän mielipiteitä Turun (ainakin viikonloppuisin) k20 yökerhoista mm. Börs Night Club, The Monkey, Forte, Vegas night club..

*Millaista porukkaa käy?
*Tunnelma?
*Hintataso?
yms.

Mitä suosittelette?
1179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

noissa käy sellasta 20 - 25 vuotiasta porukkaa. Pullo kolmos kaljaa maksaa siinä vitosen, musa teknoa, housea, rappia. tunnelma on hämärä, erilaisia valoja ja koristeita...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohta20 kirjoitti:

Haluaisin kuulla vähän mielipiteitä Turun (ainakin viikonloppuisin) k20 yökerhoista mm. Börs Night Club, The Monkey, Forte, Vegas night club..

*Millaista porukkaa käy?
*Tunnelma?
*Hintataso?
yms.

Mitä suosittelette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu