mijo hoi!

info ei päästä loggaamaan sisään...
5490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hei veejii, info sivuilla tehdään jotain päivityksiä viikolla34 ja 35. Ei pitäisi vaikuttaa info sivuihin, mutta mullakin on kirjautumisvaikeuksia. Koitetaan kestää.

Äänestä
  • Vieläkös tökkii? Laittakaa tarkempaa infoa vaikkapa "Palaute" linkillä (eli milla ongelma näkyy??

    Äänestä

Kirjautuminen "Palvelut" valikosta => "asetukset/kirjautuminen"

Äänestä
  • mijo parka, on jääny hiekkalaatikolle ihan yksin.

    Äänestä

  • ÄÄÄ kirjoitti:

    mijo parka, on jääny hiekkalaatikolle ihan yksin.

    Mut eipä kukaa tuu mun hiekkakakkuja potkiin nurin -lällälää

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


veejii kirjoitti:

info ei päästä loggaamaan sisään...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu