Taas matkalla Helsingissä. Ydinkeskustan hotelli, viiniä ja kova muna mielessä. Nyt tarvittaisiin siisti ja miehekäs top-kundi, joka komentaisi tällaisen perheellisen tuurihomon imemään munaa ja antamaan percettä.
Yö Helsingissä
Salahimoja 41v
11166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
http://www.stara.fi/2013/03/13/suihinottopaivaa-vietetaan-huomenna/
Olisit käynyt Kaisaniemen puistossa. Siellä on homobodareita pilvin pimein odottamassa munaa.
Välillä käy kyllä sääliksi kun isot kaverit värjöttelee siellä GASPin verkkareissa, teston aiheuttama erektio päällä ja turhaan helpotusta odotellen.
Kaisaniemen puisto on Helsingin legendaarisin homokruisailupaikka, mutta miten lienee muissa kaupungeissa? Tampere, Turku, Jyväskylä? Mistä löytyy paras bodattu kroppa ja kova muna treeni- ja jälkitreeniseuraa hakeville satunnaisesti homosteleville miehille?
Kun tuut Tampereelle seuraavan kerran, niin pistä tänne viestii. Jos oot siisti ja kohtuukunnossa, saat multa perheellisen miehen 18 cm kovaa munaa imettäväksi. Voin korkatakin sut jos uskallat. Otan iisisti ettei mikään repeä. Jos ei mahdu, niin saat panna sitten mua. Käydään vetämässä treenit sitten myöhemmin.
Eikö virkavalta aja niitä pois? Miten poliisit suhtautuu siihen, että isot miehet hässii keskellä puistoa?
No hätä. Meillä on kolme poliisia jengissä mukana.
Tässä kuva Kaisaniemestä viime kesältä:
http://www.27bslash6.com/images/HMMM_friend.jpg
Niin sexyä:::::DDDDDDDDDDDDDD
Olisi hienoa "alistaa" naiseksi puettu ja meikattu orjamies. Pistää imemään ja ottamaan pyllyyn.
Okei! Mut voi yrittää alistaa:DDD