tv:stä kuultua

juuri tv uutisissa tuli kuultua, että Kyproksen tukipaketti meni läpi. Sitten Jyrki Katainen (kok) Oli tyytyväinen ja totesi vielä että suomalaisten työpaikat
näin ollen on turvattu. Mitä v....ua suomalaisten työpaikat liittyy tuohon
Kyproksen tukipakettiin. LOL
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Liittyy toki. Jokainen saa tehdä muutaman sata vuotta duunia, jotta hallituksen töppäilyt saadaan maksettua.

Äänestä
  • Katainen,, ÄLÄ ALIARVIOI KANSAA.

    Äänestä

maanpetturit hirtettäköön

Äänestä

nousujohteista Kokoomuksen aikana ja Kokoomus on nikkaroinut lukuja paremmiksi pakottamalla työttömät töihin ilman palkkaa peruspäivärahalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LOL0 kirjoitti:

juuri tv uutisissa tuli kuultua, että Kyproksen tukipaketti meni läpi. Sitten Jyrki Katainen (kok) Oli tyytyväinen ja totesi vielä että suomalaisten työpaikat
näin ollen on turvattu. Mitä v....ua suomalaisten työpaikat liittyy tuohon
Kyproksen tukipakettiin. LOL

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu