Kyrvät pystyssä taas

http://www.hs.fi/ulkomaat/Sveitsiläinen turisti joukkoraiskattiin Intiassa/a1305657568114?ref=tf_iHSisboksi300-artikkeli&jako=7eb154ac91cd8d5f08482786cd06c05a

Vähä-älyiset puutteessa elävät naisen kimppuun heti kun sellaisen näkevät.
17215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

ALLAH AKBAR!

Äänestä
  • الله أكبر

    Äänestä

Mutta, on olemassa miehiä joita kiihottaa se että muut miehet panevat vaimoaan. Jospa tuon pariskunnan mies onkin vaan kiihottunut kun on nähnyt miesjoukon naivan vuoron perään naistaan? Tai vaimo alkanut ekan intialaisen jälkeen nauttimaan?

Tietysti, jos ei tykkää moisesta, niin varmaan sitten avioliitto on pilalla. Tuskin normimies enää haluaa vaimoaan kun on vielä nähnyt tuollaisten vinkuintiaanien touhuavan vaimoaan. Ja vaimo sitten varmaan lopettaa seksihommat?

Äänestä
  • Mutta: pariskunta ei vammautunut eikä menettänyt henkeään. Vaimo sai kerrankin kunnolla ja vielä miesporukalta; asia mitä moni nainen oikeasti haaveilee fantasioissaan, ihan siis siistit korkeastikoulutetut perheenäidit! No aviomies, jospa häntäkin halutti? Ja entä intialaiskylän miehet sitten; hehän saivat myös sitten puutteeseensa naista. Eli kaikki voittivat!

    Voi olla että sveitsiläispariskunta sai tuosta uutta potkua ja vauhtia makuuhuoneeseensa eli seksielämä piristyykin!

    Äänestä

  • Myös miesten suorittama miehen raiskaus on muslimeilla yleisempää kuin muualla. Miehen raiskaushan on pahinta nöyryytystä. Mitään nautintoahan ei muslimies kuulemma toisen miehen raiskaamisesta saa. Se on vain rangaistuskeino.

    Äänestä


  • Näille miehille on olemassa termi: cuckold. Heikäläisiä löytyy runsaasti suvaitsevaisten miesten joukosta.

    Menkää käyttämäänne kuvahakuun, ottakaa filtterit pois päältä ja hakekaa cuckold. Siinä näette suvaitsevaismiehet harjoittamassa itseään ja saatte vähän osviittaa siitä mikä heitä motivoi.

    Äänestä

Joo, Intia on vanhin kaikkien rotujen sulatusuuni. Lopputulos ei ole kovin korkeatasoinen, kun katsoo lajemmaltikin.

Siellä ne toistensa paskoissa peseytyy ja kutsuvat sitä uloste/kusivirtaa pyhäksi joeksi. Kyllähän se sellainen on tärkeydessään ollut tavallaan, mutta nyt nuo kärpästen lailla lisääntyneet ovat sotkeneet kaiken.

Äänestä

Okinawalla sama meno, asialla vapauden ja demokratian tuojat.

Äänestä

millasta kielenkäyttöö sulla on!

Äänestä

Muslimit

Äänestä

Joo pascassa ja sonnassa ne siellä intiassa kaikki elävät. Ja kulttuuri on kaikkea muuta kun ystävällistä. Raiskaaminen on aikalailla normaalia siellä kun katsoo uutisia. Pidän intialaisia miehiä näiden uutisten jälkeen kaikkein raukkamaisimpana ryhmänä. Toivotaan nyt että joku pistää raiskaajille siellä kuulan kalloon taikka oikeen hidas ja kivulias kuolema olis kyl parempi:) meilläpäin kutsutaan muuten intian ihmisiä viemärisammakoiksi..joku vanha nimitys tuosta kansasta:) mielestäni aika osuva:))

Äänestä

Voisivatko muslimfetissin omaavat todistaa väitteensä?

Kyseisessä osavaltiossa on 92% eli jotain 65 miljoonaa hindua. Siellä tilanne on sikäli erilainen kuin meillä aavikkolaismuslimien kanssa, että hindut omaavat samat geenit kuin muslimiveljensäkin.

Hindujen uskontoon kuuluu mm. lehmien palvominen, kylpeminen maailman paskaisimmassa joessa jonka eliöstön he ovat tappaneet täysin, kuolleen lesken polttaminen samalla roviolla miehen kanssa ja puolipalaneen ruumiin kippaaminen mätänemään pyhään jokeensa. Mutta raiskareitahan ei löydy miljardin hindun joukosta yhtään kappaletta.

Suosittelen tutkimaan erinäisten (hindu) gurujen johtamia kultteja, joihin kuuluu niihin haksahtaneiden orjuuttaminen ja seksuaalinen hyväksikäyttö. Meillekin lonkeronsa ylettänyt Äiti Ammanin kultti on lievimmästä päästä, mutta sitä erityisesti kannattaa tutkia, koska siihen ovat haksahtaneet ministerit ja päättäjät ja sitä levitettään akkainlehdissä ja radiossa.

Äänestä
  • Syökö ne tuota skeidaa? Syökös muutkin musuIit sitä?

    Äänestä

  • Jalmar Al Bulla kirjoitti:

    Syökö ne tuota skeidaa? Syökös muutkin musuIit sitä?

    Lehmien palvonta on Intian pääuskonnon, hindujen, touhua. Tämä nyt perustietoa kaikille muille paitsi ählyfetissin omaaville persuille.

    Äänestä

ALLAH-VlTUN-SNACKBAR!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Intiassa! kirjoitti:

http://www.hs.fi/ulkomaat/Sveitsiläinen turisti joukkoraiskattiin Intiassa/a1305657568114?ref=tf_iHSisboksi300-artikkeli&jako=7eb154ac91cd8d5f08482786cd06c05a

Vähä-älyiset puutteessa elävät naisen kimppuun heti kun sellaisen näkevät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu