Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Päivän varmat(jos joku on varma niin se on aivan varma)

19. Tappara-hifk (1)
25. Jyp-Hpk (1)
31. Jokerit-Lukko(2)
37. Ässät-Kalpa (1)

Kerroin 28.45

vahva uskomus, että tänään kaikki 4 lähetävät kesälomille.. Saundaa kun koff
3159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kesälomalle voi mennä myös jatkoajan kautta

Äänestä

Stadissa surraan tänään joukolla, kun sekä IFK että Jokerit lähtevät lomille et sillei hei! Vanhat riidat unohdetaan ja vihamiehet halailevat kaduilla toisiaan. Illalla IFK:n ja Jokerien fanit menevät yhdessä saunaan, ihastelevat toistensa tatuointeja ja kaikki päättyy kuumaan kundien joukkoseksiin!

Äänestä
  • Kyllä voi olla mies sekasin, hahaha huhhuh :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä me Azevedo kirjoitti:

19. Tappara-hifk (1)
25. Jyp-Hpk (1)
31. Jokerit-Lukko(2)
37. Ässät-Kalpa (1)

Kerroin 28.45

vahva uskomus, että tänään kaikki 4 lähetävät kesälomille.. Saundaa kun koff

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu