Saatananpalvelijat suunnittelevat valpurinyönmenoja

Nyt vastarukouksia jo hyvissä ajoin!

http://turunhengentieteenseura.wordpress.com/2013/03/28/walpurinyo-lahestyy/

Ja vastarukoustapahtuma!
487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mitä sitten??????????????????????????????????????????

Äänestä

Tuohan on naurettavaa pelleilyä isoilta ihmisiltä.Jos mikä niin tuollaiset seurat on typeryyttä isolla teellä.Jos ei usko Jumalaan, niin ei kyllä tarvitse uskoa mihinkään ja keksiä vastapainoa uskolle tälläisillä naurettavuuksilla.Vaikea uskoa tälläisissä mukana olevan täysjärkisiä aikuisia ihmisiä.

Äänestä
  • Tälläisistä jutuista tulee mieleen, lähinnä, peikot ja tontut ja keijut ja muut mielikuvitusolennot.
    Kyllä ihmiset voikin olla sekaisin.

    Äänestä

Tosi kornia touhua, puhuitko noissa kommenteissasi kristityistä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeesuksen morsian kirjoitti:

Nyt vastarukouksia jo hyvissä ajoin!

http://turunhengentieteenseura.wordpress.com/2013/03/28/walpurinyo-lahestyy/

Ja vastarukoustapahtuma!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu