Palstalla on hyvin niukka porukka

ja ne, jotka täällä kirjoittavat, ovat niitä, jotka luulevat ymmärtävänsä politiikkaa..
4133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä ymmärrän sitä ainakin hyvin paitsi en en jotain helkutin siltaa keskelle ei mitään.

Äänestä

Näyttää vaikeaa olevan sun ymmärryksen kans.

Äänestä

Mä en ymmärrä yhtään politiikkaa

Äänestä

puhukoon nyt aloottaja vaan omasta puolestaan, joka me muut kyllä jo kyllä tieretäänki....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lopettaisitte jo! kirjoitti:

ja ne, jotka täällä kirjoittavat, ovat niitä, jotka luulevat ymmärtävänsä politiikkaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu