Mielenkiintoinen laite retkille?
http://www.nettivaraosa.com/tuning-osat/1535509
Ois ainakin todistusaineistoa törttöilijöistä...
http://www.nettivaraosa.com/tuning-osat/1535509
Ois ainakin todistusaineistoa törttöilijöistä...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
tai siihen todistajaksi miten päin vittua karavaanari mulkut ajaa
Vanha keksintö ja on jo monella ainakin meillä. Me ostimme sen takia kun ajetaan paljon Euroopassa että jos sattuu kolari niin on helpompi näyttää Ranskalaisia kuvia kun että sönkkää ranskaksi.
Millasia ne Ranskalaiset kuvat on joita voi näyttää? ja voiko näyttää meillä vain vaan siellä?
Saako mun digikameralla sellaisia kun se on tehty jossain aasiassa?
Ymmärrän hyvin että " käyttäjä on piilottanut profiilinsa " jos tuollaisia kysymyksiä tänne heittää!
joukovartiainen kohta on kiire kouluun!
Mitäpä tyhmä pää koulussa tekisi, Kotkan rotta saa kouluttaa minua ja muita kaltaisiani riittävästi. Helv.ti että vit..taa rotan temput.
Terveisiä täältä Hämysmajalta. Vaskiturvalta.
Ja uusilelu taas karavaanareille, kun naapurillakin on. Eikö turhinlelu jo riitä? Peruutuskamera.
Tollo Tahvolle peruutuskamera on tarpeellinen, hänen peruutellessä ropottivaihdekeppiinsä, kun Reino ei aina ehdi häntä tuikkaamaan.
Peruutuskamera kun näkee hyvin,kun vaihdekepin kohdistaa paikalleen.
Minä hommasin riistakameran ja laitoin sen pyörätelineeseen kiinni. Mukana kulkee aina läppäri ja kun peruutan autoa paikalleen, käyn aina välillä kytkemässä riistakameran läppäriin ja katson veiläkö on varaa peruuttaa. Ja sitten kamera takaisin ja sama uudelleen, pystyy ajamaan muutaman sentin tarkkuudella, aikaahan se vie mutta lomallahan ei saa olla kiirettä.
No kakara, nyt on kello jo yli kuutta illalla eikö olisi jo nukkumameno aika?