tässä syy

Hyvin kuvattuna miksi jalkapallo ei jaksa kiinnostaa:

http://www.riemurasia.net/video/MM-2006-World-Cup/13115c11
779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

filmaamisen määrä fudiksessa ihan naurettavaa!

Äänestä

ei ymmärrä mistä kyse? no en seuraa urheilua.

Äänestä

..sitä se on kun ei pode edes sohvapohjaista urheiluhulluutta.. pakkokävely eli himopohjainen lenkkeily on kyllä tullu tutuksi .... kaikkea sitä onkin..

Äänestä

Minä ole oppinut pitämään jalkapallosta ...kun on ympärillä pyörinyt noita futareita..
aivan hirveesti ne fanittaa....kaikkia tähtiä...ja onhan Pukki tuonut taas uutta verta meidän maineeseen.

Äänestä
  • ukko makuukammarissa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lätkäfani kirjoitti:

Hyvin kuvattuna miksi jalkapallo ei jaksa kiinnostaa:

http://www.riemurasia.net/video/MM-2006-World-Cup/13115c11

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu