Linkki hienoon avaukseen P-Koreasta

Jotenkin kummastuttaa tuo into jollain poistattaa kaikki yhteyden Annin tekemään hienoon analyysiin. Kyllä se vaan on historiaakin, ei sitä voi kiistää.

http://keskustelu.suomi24.fi/node/11400138
353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tulevaisuudern arvailu ei ole historiaa. Eihän sellaista voi tajuta vienohuttulan ja kannattajien järjellä.

Oikea osoite on esimerkiksi sodat ja konfliktit.

Huttulan porukan järjenjuoksulle ei muutenkaan voi antaa kiitoksia.

Äänestä
  • Huttulan porukan järjenjuoksulle ei muutenkaan voi antaa kiitoksia

    Roskaa, olet vain kateellinen Annille.

    Äänestä

  • olet kade ! kirjoitti:

    Huttulan porukan järjenjuoksulle ei muutenkaan voi antaa kiitoksia

    Roskaa, olet vain kateellinen Annille.

    Siis kateellinen typeriä avauksia tehtailevalle äärivasemmistolaiselle historian väärentäjälle? Joka ei tajua edes eroa nykypäivän ja historian välillä?
    Ja kannattajia on muutama samanlainen typerys.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei-poistattaja kirjoitti:

Jotenkin kummastuttaa tuo into jollain poistattaa kaikki yhteyden Annin tekemään hienoon analyysiin. Kyllä se vaan on historiaakin, ei sitä voi kiistää.

http://keskustelu.suomi24.fi/node/11400138

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu