Kääpiöitä kaikki. Neuvostoaikanakin ainnoat isot miehet olivat Jeltsin, Andropov ja Sergo.
Huvittavaa tämä Venäjän johto
lumikki ludmila
552
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
CHEMTRAIL ON TOTTA, se tekee kaikista kääpiöitä
Sergo oli siinä Kaganovitsin kokoinen. Kaikki Stalinin sisäpiiriläiset olivat alle 182. Jeltsin todella oli pitkä. Koivisto oli neljä senttiä pitempi. Jeltsin oli pitempi mitä Clinton. Tyhmät ryssät tuki kääpiö Putinia muun maailman nauraessa. Huvittavaa katsoa Putinia 25 senttiä pitemmän Obaman vieressä.
Eikö sinulla ole muuta tekemistä kuin pakkomielteenomaisesti tehdä noita pöljiä avauksia vähän väliä siitä kuinka pitkä tai lyhyt joku henkilö on. Vissiin mittanauha ainoa lelu lapsena?
No älä sitten lue sitä saatanan kierosilmä mongooli, jos noin ahdistaa.
Jaas taas jo 15. kerta tänä vuonna, kun osasit taas elvyttä pituudet? Vuorokausia on kulunut vasta runsas sata! Se on noin kerta viikossa, kun muistat taas pituudet.