3 mustaa raiskasi

valkoinen mies

Taas 3 "afrikkalaista" miestä raiskasi Helsingin ruttopuistossa suomalaisen naisen.Taisi Vanhanen olla oikeassa...

4

646

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Yly

      Raiskaajat, olivat he sitten mustia tai valkoisia, pitäisi panna semmoiseen myllytykseen, että rupeaisi heillekin se järjenvalo kimmeltämään.

      • keggu

        ...vain seipään päähän!!


    • Niggahdaddy

      Saastainen suomalaishutsu pääsi vihdoin toteuttamaan likaisen fantasiansa ja sai kerrankin tarpeekseen mustan miehen jykevää patukkaa.

    • Joonas

      Nainen raiskattiin Helsingin Vanhan kirkon puistossa
      Julkaistu 24.8. 11:58


      Helsinki. Helsinkiläinen noin 50-vuotias nainen raiskattiin ja pahoinpideltiin viime sunnuntaina aamuyöllä Ruttopuistoksi kutsutussa Vanhan kirkon puistossa Helsingin keskustassa. Raiskauksen yhteydessä naiselta katosi omaisuutta.
      Naisen antamien tuntomerkkien perusteella teosta etsitään kolmea tummaihoista miestä.

      Nainen oli ollut viettämässä iltaa ystävänsä kanssa Helsingin keskustassa. Jossain vaiheessa iltaa hän oli eronnut seuralaisestaan ja päätynyt Vanhan kirkon puistoon. Nainen ei muista illan kulkua tarkasti. Aamuyöllä hän kohtasi puistossa kolme miestä, joiden hän arvelee olevan Afrikasta kotoisin. Raiskauksen yhteydessä nainen sai ruhjevammoja.
      Naisen mukaan miehet poistuivat joksikin aikaa paikalta, mutta poikkesivat tekopaikalle vielä takaisin. Miehet puhuivat suomea.

      Nainen sai ensiavussa hoitoa saamiinsa ruhjevammoihin. Tekoa tai epäiltyjä koskevista havainnoista tai vihjeistä pyydetään ilmoittamaan Helsingin rikospoliisille virka-aikana. Myös Vanhan kirkon puistosta tapahtuman jälkeen löytynyt omaisuus kiinnostaa poliisia.

      http://www.helsinginsanomat.fi/tuoreet/artikkeli/1076153711600

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      153
      2520
    2. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      157
      2311
    3. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      55
      1983
    4. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      1907
    5. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      59
      1374
    6. Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen

      Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu
      Perussuomalaiset
      194
      1237
    7. Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."

      Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      76
      1036
    8. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      198
      956
    9. Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.

      Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.
      Maailman menoa
      326
      940
    10. Kaupungin yt

      Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l
      Äänekoski
      24
      694
    Aihe