3 mustaa raiskasi

valkoinen mies

Taas 3 "afrikkalaista" miestä raiskasi Helsingin ruttopuistossa suomalaisen naisen.Taisi Vanhanen olla oikeassa...

4

650

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Yly

      Raiskaajat, olivat he sitten mustia tai valkoisia, pitäisi panna semmoiseen myllytykseen, että rupeaisi heillekin se järjenvalo kimmeltämään.

      • keggu

        ...vain seipään päähän!!


    • Niggahdaddy

      Saastainen suomalaishutsu pääsi vihdoin toteuttamaan likaisen fantasiansa ja sai kerrankin tarpeekseen mustan miehen jykevää patukkaa.

    • Joonas

      Nainen raiskattiin Helsingin Vanhan kirkon puistossa
      Julkaistu 24.8. 11:58


      Helsinki. Helsinkiläinen noin 50-vuotias nainen raiskattiin ja pahoinpideltiin viime sunnuntaina aamuyöllä Ruttopuistoksi kutsutussa Vanhan kirkon puistossa Helsingin keskustassa. Raiskauksen yhteydessä naiselta katosi omaisuutta.
      Naisen antamien tuntomerkkien perusteella teosta etsitään kolmea tummaihoista miestä.

      Nainen oli ollut viettämässä iltaa ystävänsä kanssa Helsingin keskustassa. Jossain vaiheessa iltaa hän oli eronnut seuralaisestaan ja päätynyt Vanhan kirkon puistoon. Nainen ei muista illan kulkua tarkasti. Aamuyöllä hän kohtasi puistossa kolme miestä, joiden hän arvelee olevan Afrikasta kotoisin. Raiskauksen yhteydessä nainen sai ruhjevammoja.
      Naisen mukaan miehet poistuivat joksikin aikaa paikalta, mutta poikkesivat tekopaikalle vielä takaisin. Miehet puhuivat suomea.

      Nainen sai ensiavussa hoitoa saamiinsa ruhjevammoihin. Tekoa tai epäiltyjä koskevista havainnoista tai vihjeistä pyydetään ilmoittamaan Helsingin rikospoliisille virka-aikana. Myös Vanhan kirkon puistosta tapahtuman jälkeen löytynyt omaisuus kiinnostaa poliisia.

      http://www.helsinginsanomat.fi/tuoreet/artikkeli/1076153711600

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taitaa jäädä kotimaiset mansikat ostamatta

      Kotimainen mansikka on niin kallista, että en ole vielä ainuttakana maistanut. Jos hinta pysyy näin korkealla niin tästä
      Ruoka ja juoma
      69
      2010
    2. Mikä on loppuelämäsi suunnitelma

      Kaivattuasi kohtaan? Olet päättänyt jotain?
      Ikävä
      129
      1396
    3. Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun

      ...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa
      Ikävä
      132
      1363
    4. Uskaltaisitko vielä

      Lähestyä vai et kaivattuasi?
      Ikävä
      143
      1082
    5. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      103
      932
    6. "Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut

      Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten
      Maailman menoa
      348
      868
    7. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      754
    8. Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:

      Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap
      Iisalmi
      55
      694
    9. Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen

      Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist
      Ikävä
      50
      673
    10. Lienee aika luopua siitä kaikesta

      mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j
      Ikävä
      67
      664
    Aihe